erhan

“TEŞEKKÜRLER BORÇKA İYİ Kİ VARSINIZ.”

12 Ocak 2018 Cuma 09:20
tesekkurler-borcka-iyi-ki-varsiniz

“TEŞEKKÜRLER BORÇKA İYİ Kİ VARSINIZ.”

“TEŞEKKÜRLER BORÇKA İYİ Kİ VARSINIZ.”

İyi Parti Borçka İlçe Başkanı Recep Çırak, Borçkalıların İyi Parti’ye adeta yüreklerini  açtığını, üye  yapmayı yetiştiremediklerini söyleyerek, Borçka   Halkı’na teşekkür etti. Artvin’de ilçeler bazında ilk teşkilatlanmayı bitiren ilçe olduklarını hatırlatan Çırak; “ İyi Parti kurulduktan sonra ülke genelinde teşkilat kurma çalışmaları başladığında ilk çalışmayı yapıp teşkilat kuran ilçeyiz. Bunu Borçka Halkı’nın yoğun talebi ve kurucu arkadaşlarımızın gece gündüz demeden çalışmasıyla başardık.

BORÇKA’DA İYİ PARTİ’YE YOĞUN İLGİ VAR

İYİ PARTİ 603 ÜYEYE ULAŞMAYI BAŞARDI!.

Bugün 10 Ocak 2018. Şu an partimize kayıt olanların sayısı 603’e ulaştı. Teşekkürler Borçka, Teşekkürler Borçka’nın vatansever, önce vatanım diyen değerli insanları İyi Parti’ye koşuyor. Türkiye ne bir partiye, ne de bir kişiye mahkum değildir. İyi Parti bunun için kurulmuştur. Kötü gidişata dur diyecek halkın gönlünde taht kurmuş yürekli, sevgi dolu, cesur bir lider  siyaset sahnesine çıkmıştır. Sayın Meral Akşener’le kötü gidişata dur diyecek olan Türk Halkı kararını şimdiden verdi. Anketlere, TV’lerde görevlendirilmiş, sözde aydın  kişilerin konuştuklarına  inanın kimse bakmıyor ve inanmıyor. Halk, sandıkta konuşacağını söylüyor. 

HERKESE GİDİYORUZ DUALARINI ALIYORUZ

İyi Parti’yi ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i göstermeyen, görmek istemeyenlere başta havuz medyasına  Borçka’dan sesleniyoruz. Kısa sürede 603 üyeye ulaşmışsak, sizin görmediğinizi Türk Halkı gördü diyorum. Üye kayıtlarımız  devam ediyor. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Herkesin elini sıkıyoruz, evine gidiyoruz, dualarını, yüreklerini alıyoruz.  15 yıldır Türk siyaseti sığlaştı. Demokrasimiz zarar gördü. Kendilerini dev aynasında görenler, halkın kurduğu, gönül verdiği İyi Parti ile  halktan asla büyük olamayacaklarını öğrenecekler.

“BORÇKA ARTIK İYİ OLMAK İSTİYOR.”

 Borçka kararını şimdiden verdi. Borçka artık  İyi olmak istiyor. İşte bunun için İyi Parti’ye büyük teveccüh gösteriyor. Bu sadece Borçka’da değil, Artvin’de, Türkiye’de aynı şekilde  İyi  Parti’ye koşuyor. Artvin İl Taşkilatı Giresun İl Başkanlığı’nın açılışına katıldık. Orada gördük ki  Karadeniz kararını vermiş.  Parti İl Binası  açılışı adeta İyi Parti Mitingine döndü. Ben yıllardır siyaset yaparım.  Bu kadar heyecanı, coşkuyu, karşılıksız sevgiyi inanın  görmedim.  Her partiden gelen Türkiye sevdalıları var. Mevcut partilerden umudunu kesen herkes İyi Parti’ye koşuyor. Çünkü İyi Parti umutların bittiği bir anda, tüm engellemelere rağmen halkın kalbinde  ortaya çıkmış  herkese kucak açan bir partidir.

HAVUZ MEDYASININ GÖRMEDİĞİNİ EMEKTAR YEREL BASINIMIZ GÖRÜYOR

Sabah ezanıyla  kalkıyorum. Arkadaşlarım da aynı şekilde. Partimiz sabahın erken saatlerinden akşam 21.00’e kadar açıktır. Biz de mesaiymiş, tatil günüymüş yok. Bizim için daha çok çalışma var. Türkiye daha güzel bir geleceği hak ediyor. Havuz medyası İyi Parti’yi yok saysa da yerel medyamız bizi takip ediyor, sayfalarına taşıyor. Halkın  gördüğünü görüyor.  Bundan dolayı yerel basınımıza çok teşekkür ediyorum.  Aydınlık, hakça bölüşmeyi öğrenen, komşusu açken tok yatmayan, birbirlerini seven mutlu, huzurlu bir Türk toplumu oluşturmaya az bir zaman kaldı. Bizi takip etmeye devam edin.”dedi.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Haberin etiketleri:

iyi


Haber okunma sayısı: 496

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER