erhan

GÖNÜLLERİN ADAYI ERCAN ORHAN'IN SESİ ARTIK TÜM İLÇELERDEN DUYULUR OLDU...

11 Mart 2019 Pazartesi 07:54
gonullerin-adayi-ercan-orhanin-sesi--artik-tum-ilcelerden-duyulur-oldu

Değerli dostum, arkadaşım, kardeşim Ercan Orhan'a başarılar diliyorum..

 Borçka halkının adayı Ercan Orhan Orhan'dır.. bunu neden söylüyorum. şöyle bir baktım,

İYİ Partilisi, CHP'lisi, Saadetlisi, MHP'lisi AKP'lı hatta, AK Partilisi bile Kısaca Borçka ittifakının sesi artık çok net duyuluyor. Borçka ittifakının bileşenleri Ercan hocayı açıktan söylemese de gönülden takdir ediyor, beğeniyor. Ve şunu söylüyor; "Ben bu gencimizi yakından takip ediyorum.. Artık kararım netleşiyor.. Çünkü bu seçim Ankaralık değil, Borçkalık. Yerel seçim yani..Başkanımızı kendimiz seçmek istiyoruz. Genel seçim başka bir şey, yerel seçim başka.. 
" diyor.

Borçkalılar, Her gün yüzyüze olacağı, samimi, dürüst, güven veren, günün 24 saatinde arayıp bulabileceği bir başkan istiyor. Türkiye genelinde iti ittifak var. Borçka'da sadece Borçka İttifakı var.

Bunu kadını, erkeği, genci, yaşlısı her düşünceden insan görüyor. Partiye, düşünceye farklı fikre bakmadan 
"OYUMU ERCAN'A VERECEĞİM." 
diyor.. Ercan bu seçimlere doğduğu yıl 49 yıl önce hazırlanmaya başlanmış. 
Yaşamıyla, dürüstlülüğüyle, efendiliği, alçak gönüllüğü ve her insana samimiyetiyle güven vererek 31 Mart'tan sonra Borçka'ya çifte baharın, Borçka bayramının geleceğini hissettiriyor..

Ercan Orhan Borçka'nın aydınlık yüzü olacak.Engellilerin, yaşlıların, gençlerin, sokak hayvanlarının üreten kadınlarımızın kısaca tüm Borçkalıların umut ışığı olacak. O, Borçka belediye Başkanı olacak...

Açıkladığı projelerle tamamen halkın ihtiyaçlarına odaklanmış, onların istek ve önerileriyle oluşturulmuş projeler hazırlanmış. İşte genç beyin olmak, ufku açık olmak, halkın sesini dinlemek, sadece hizmet için yola çıkmak işte budur. Bundandır "Rant için değil Halk için" belediyecilik söylemi..

Borçka'nın en favori başkan adayı olduğunu artık bütün Borçka halkı her yerde, her evde yüksek sesle konuşmaya başladılar bilse. sesi tüm Artvin ilçelerinde hatta Ankara'dan bile duyulur oldu..

Haberin etiketleri:

Artvin


Haber okunma sayısı: 886

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER