erhan

COŞKUN SİGORTADAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK SİGORTACILIK SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

13 Nisan 2019 Cumartesi 17:26
coskun-sigortadan-universite-ogrencilerine-yonelik-sigortacilik-soylesi-gerceklestirildi

Coşkun Sigorta Acente Sahibi Coşkun Öztürk, Artvin Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve sigortacılık bölümü programı öğrencileriyle “sigortacılık” hakkında düzenlenen söyleşiye katıldı.

Artvin ve ilçelerinden uzun yıllardır sigortacılık sektöründe faaliyet sürdüren Coşkun Öztürk bu kez bilgi birikimlerini Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrenciliyle paylaştı.

Artvin Çoruh Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nun talebi üzerine İlimizde uzun süredir faaliyet sürdüren Sigorta acentesi Coşkun Öztürk, Bankacılık ve Sigortacılık programı  öğrencileriyle bir araya geldi. İlimiz merkez ve ilçelerinde Sigortacılık sektöründe sigorta acentesi olarak yaklaşık 16 yıldır faaliyetlerini sürdüren Coşkun Sigorta Acentası sahibi Coşkun Öztürk, yıllardır yaşadığı bilgileri ve tecrübelerini öğrencilere aktardı.

Oldukça verimli gecen söyleşide öğrenciler akıllarında kalan bir çok soruyu Öztürk’e yöneltti. Dönem boyunca bir çok kez tekrarlanacak olan eğitimler, öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

 Üniversite öğrencilerine sigortacılık sektörünü anlatan Öztürk, “16 yıldır sigortacılık faaliyetiyle uğraşmaktayım. Tecrübelerimizi üniversite öğrencileriyle paylaşmak güzeldi.  Bana ne zaman  görev düşerse her zaman hazır olduğumu buradan sizin aracılığınızla da belirtmek isterim.”dedi.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

 

Haberin etiketleri:

Artvin


Haber okunma sayısı: 157

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER