erhan

Kemalpaşa ya büyük jest

07 Aralık 2012 Cuma 11:52
-kemalpasa-ya-buyuk-jest

Ak parti Kemalpaşa belde teşkilatının girişimleri sonucunda İstanbul büyükşehir belediyesi meskenler müdür yardımcısı Abtül Kadir Yılmaz tarafından 15400 tl lik malzeme gönderildi. Artvin in en gelişmiş beldesi olarak dikkat çeken Kemalpaşa spor faaliyetlerin de de öne çıkmak isterken imkansızlık beldenin belini bükmüş vaziyetteydi. Antrenmanlara çıkacak forması bile bulunmayan kulübün imdadına yine Kemalpaşalı olan hemşerileri yetiştiler.

 Kemalpaşa ya büyük jest

 

Artvin Kemalpaşaspor a İstanbul dan büyük jest geldi.

Ak parti Kemalpaşa belde teşkilatının girişimleri sonucunda İstanbul büyükşehir belediyesi meskenler müdür yardımcısı   Abtül Kadir Yılmaz tarafından  15400 tl lik malzeme gönderildi. Artvin in en gelişmiş beldesi olarak dikkat çeken Kemalpaşa spor faaliyetlerin de de öne çıkmak isterken imkansızlık beldenin belini bükmüş vaziyetteydi. Antrenmanlara çıkacak forması bile bulunmayan kulübün imdadına yine Kemalpaşalı olan hemşerileri yetiştiler. Ak parti Kemalpaşa belde teşkilatı başkanı Hakan Yılmaz ve ekibinin katkılarıyla yapılan girişimde Abtül Kadir Yılmaz tarafından 15400 tl lik muhtelif spor malzemeleri yardımı yapıldı. Malzemeler arasında 35 adet krampon , 2 poşet idman yeleği , 1 kaleci eldiveni, 30 yağmurluk, 30 adet eşofman takımı, 20 adet konç , 20 adet takım forması, 40 adet idman çorabı, 2 kaleci forması, 20 adet top , 40 adet idman yeleği, 40 adet idman şortu ve istasyon malzemesinden oluştu.

Malzemeleri kulüp binasında Ak parti Kemalpaşa belde başkanı Hakan Yılmaz ve ekibi tarafından teslim alan Kemalpaşaspor kulübü başkanı Kadir Karaşah memnuniyetlerini dile getirirken bu bağışta bulunan öncelikli hemşerimiz Abtül Kadir Yılmaz bey’ e teşekkür ederim bunun yanı sıra ak parti Kemalpaşa belde teşkilatına da minnettarız takımla ilgilendiler eksiklerimizi gördükler ve Kemalpaşa ya sahip çıktılar. Birileri bu takıma sahip çıkmalı Kemalpaşaspor sahip çıkıldığında çok şeyler başaracak durumdadır fakat imkansızlıklar bizim belimiz büküyor bu aldığımız malzemelerle beraber daha iyi çalışabileceğiz tüm Kemalpaşalıların desteğine ihtiyacımız var dedi. Ak parti Kemalpaşa belde başkanı Hakan Yılmaz biz Kemalpaşa ya sahip çıkıyoruz elimizden gelenini sonuna kadar yapıyoruz kulübün durumunu gördük bizde elimizi taşın altına koyduk bundan sonra sadece kulüp değil tüm sportif faaliyetler de elimize geldikçe katkılarımız sağlayacağız Kemalpaşa hepimizin buradaki gençlere sahip çıkmalıyız. Bizi kırmayan değerli hemşerimiz Abtül Kadir Yılmaz a çok teşekkür ederiz dedi.Haber okunma sayısı: 22511

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN