erhan

BORÇKA BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ORHAN’DAN TEŞEKKÜR

01 Nisan 2019 Pazartesi 12:58
-borcka-belediye-baskani--ercan-orhandan-tesekkur

Borçka belediye Başkanı Ercan Orhan oldu.

Siyasete kısa bir süre önce 4-5 önce giren Ercan Orhan Millet İttifakı’nın CHP Belediye Başkanı oldu. Adaylığını açıkladığı an itibarıyla büyük bir sevgiyle karşılanan Başkan Ercan Orhan, 1 Nisan 2019 tarihi itibarıyla Artık Borçka Belediye Başkanı olan Ercan Orhan mazbatasını aldıktan sonra belediyeyi devralacak.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından coşkulu kalabalığa partinin balkonundan seslenen Başkan Ercan Orhan;”Bu başarı Borçka'nın başarısıdır. Bu başarı sizin başarınızdır. Bu başarı Millet İttifakı’nın el ele gönül gönüle olmasıyla sağlanmıştır. Bu başarı Borçka ittifakının başarısıdır.

SEVİNÇLERİMİZİ YAŞARKEN ÜZGÜN İNSANLARIN 

VAR OLDUĞUNU UNUTMAYALIM

Çok değerli dostlarım, sevinçlerimizi yaşarken üzülen kardeşlerimizin de var olduğunu unutmayalım. Nihayetinde bu bir nöbet değişimidir. Daha iyi hizmet edebilme iddiasıyla yola çıkma sevdasıdır. Dolayısıyla, Bize oy verenler kadar oy vermeyenlerin de belediye başkanı olacağımızı her defasında dile getirdik. Sizden ricam, bu akşam heyecanımızı, coşkumuzu yaşarken kendimize, bize yakışır yaşayalım.

Ben, Milletvekilimiz Sayın Uğur Bayraktutan’a, Eski Milletvekillerimiz Sayın Metin Arifağaoğlu’na, Yüksel Çorbacıoğlu’na, Bizi ziyarete gelen ve seçim çalışmamıza destek veren Borçkamızın gururu CHP İstanbul Milletvekilimiz Prof. Dr. İl Başkanımız Ahmet Biber’e, Mitinglerde sunuculuğumuzu yapan Merkez İlçe Başkanımız Cüneyt Öztürk’e, İlçe Başkanımız Recep Özçelik, İYİ Parti İlçe Başkanı sayın Recep Çırak, CHP İlçe Gençlik kollarımıza, İlçe kadın kollarımıza, Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan yerel basınımıza, seçim sürecinde kapılarını gönüllerini bize ardına kadar açan çok değerli Borçka halkına gönülden teşekkür ediyorum. Daha geniş bir açıklama ve teşekkürümü önümüzdeki günlerde yapacağım. Teşekkürler Borçka, Teşekkürler Artvin, Teşekkürler Türkiye. Mart’ın sonu bahar oldu. Önce Borçka’da açtı çiçekler, Sonra Artvin’in her yerinde., ülkemin en büyük şehirlerinde…”dedi.
SAMİ ÖZÇELİK

Haberin etiketleri:

Artvin


Haber okunma sayısı: 965

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER