erhan
coruh-nehrinde-5-altin-gerdanlik sura-toplantisinda-dile-getirilen-sorunlar-ve-cozum-onerileri yuz-yillik-surec-cumhuriyet-mi turkiyenin-en-yuksek-barajindan-ulke-ekonomisine-katki dunya-ekonomisi-toparlaniyor ekmek-israfini-onleme -hopa-ticaret-odasinda-secim-zamani -doka-yonetim-kurulu-toplantisi vali-kalkanin-almanya-ziyareti imkb-rekor-kirdi

BORÇKA BARAJI VE HES’TEN, 8 YILDA 7 MİLYAR KİLOWATT SAAT ENERJİ ÜRETİLDİ

Gerçekleşen Ekonomik Şurada, İl Sözcüsü olarak Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul ÖZEL sorun ve çözüm önerilerini dile getirdi.

Demokrasiye sahip çıkma adı altında sokağa çıkan çoğunluğu AKp ve Memur Sen üyelerinden oluşan gurup Halitpaşa Meydanında toplandı.

Artvin Valisi Kemal Cirit, Çoruh Nehri üzerindeki Deriner Barajı'nda yaklaşık 500 milyon kilovatsaat enerji üretildiğini bildirdi.

TÜRKİYE İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Eylül Ayı’nda geçen yılın aynı ayına göre ihracatın yüzde 11.1 artışla 12 milyar 555 milyon dolar olarak

ARTVİN’DE, "EKMEK İSRAFINI ÖNLEME KAMPANYASI" KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Altunsoy her iki adaya da başarı dilediHopa Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Altunsoy yapmış olduğu açıklamasında dört yıllık görev süresini değerlendirerek yapılan

Gümüşhane Valisi ve DOKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Yusuf Mayda Başkanlığında Rize Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Rize

ARTVİN VALİSİ NECMETTİN KALKAN ‘’AB ÜLKELERİ İDARİ SİSTEMLERİ İLE İÇİŞLERİ BAKANLIKLARI GÖREV VE YETKİLERİNİN İNCELENMESİ’’ PROJESİ KAPSAMINDA GİTTİĞİ ALMANYA

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 100 endeksi 2. seansa Fitch'in Türkiye'nin notunu ''yatırım yapılabilir'' seviyeye yükseltmesinin ardından 1.334,71 puanlık yükselişle tarihi

patlayan-boru-hattinda-petrol-akisi-basladi

Patlayan boru hattında petrol akışı başladı

Şırnak'ın İdil ilçesi yakınlarından geçen Kerkük-Yumurtalık petrol boru hattındaki yangının ardından, aksayan petrol akışının dün akşam üzeri paralel hattan başlatıldığı bildirildi.

yastik-altinin-ucu-gorundu

Yastık altının ucu göründü

İstanbul Altın Rafinerisi AŞ ve Gramaltın AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Halaç, yastık altındaki altının ekonomiye kazandırılması çalışmaları kapsamında şu ana kadar yaklaşık 1,3 ton altının yastık altından çıktığını belirterek,''Başlangıç için iyi. Yavaş yavaş artacaktır'' dedi.

musiaddan-yeni-tesvik-paketine-destek

MÜSİAD'dan yeni teşvik paketine destek..

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan teşvik sistemine ilişkin, ''Yeni teşvik paketi isteklerimiz doğrultusunda çıktı'' dedi.

apple-hissesi-googlei-ilk-kez-gecti-

Apple hissesi Google'ı ilk kez geçti

Apple'ın hisse senedi ilk kez Google'ı geride bıraktı.

elektrik-ve-gaza-yine-zam-gelebilir

Elektrik ve gaza yine zam gelebilir

EPDK'nın Kurucu Başkanı Günay, hükümetin BOTAŞ'ın artan zararını düşürmek için doğalgaza bir kez daha zam yapacağını, elektrik fiyatlarının da artacağını öngördü.

yeni-tesvik-sistemi-aciklandi

Yeni teşvik sistemi açıklandı...

Başbakan Erdoğan, yeni teşvik sistemini açıkladı. Yeni sistemle Türkiye 6 bölgeye ayrılacak; yatırımlara vergi, faiz ve prim desteği verilecek. Yatırımlar için yer tahsis edilecek.

gurria-nasil-basardiginizi-bize-anlatin

Gurria: Nasıl başardığınızı bize anlatın

OECD Genel Sekreteri Gurria, Türkiye'nin krizde iyi performans gösterdiğini belirterek, "İyi siyaset kötü bir durumu iyiye dönüştürebilir. Türkiye de tam anlamıyla bunu yaptı. Türkiye'nin bunu OECD'nin diğer üyeleriyle paylaşmasını istiyoruz" dedi.

sultan-istanbula-geliyor

Sultan İstanbul'a geliyor

Dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere İstanbul'a geliyor.