erhan

Borçka’da Eğitmen Müsabakası

23 Kasım 2016 Çarşamba 11:16
borckada-egitmen-musabakasi

Borçka Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Öğretmenler Arası ve Okullar Arası Voleybol Turnuvası çekişmeli geçen finallerle tamamlandı.

 Öğretmenler arası Turnuva keyifli ve seyredilmeye değerdi. Okullar Arası Voleybol Turnuvası ise 2 kategoride yapıldı. Toplam 8 okulun katıldığı turnuvada eğitmenler kıyasıya  mücadele etti. İlçe Müdürlüğü tarafından temin edilen kupa ve madalyalar, dereceye giren okullara ve öğretmenlerine verildi. 

Ödül törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Memiş Türk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, Belediye Başkanı Aslan Atan,Kaymakam Ertuğrul Örnek  ile kurum ve okul müdürleri katıldı.

Törende konuşan eğitim kökenli   Belediye Başkanı Aslan Atan, katılımın yüksek olması dolayıyla başta İlçe Milli Eğitim Müdürü olmak üzere, eğitim camiasına teşekkür etti. Yapılacak olan turnuvaların  (Futbol, Basketbol, Hentbol ) ve diğer yarışmaların (Fiziksel etkinliklerin öğretmen ve okular arası diyalogların  eğitime katkı sağlayacağını bu vesile ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne teşekkürlerini sundu.

Kaymakam Ertuğrul Örnek’de bayan öğretmenlerin futbol maçında da başarı gösterebilecekleri kanısına vardığını ifade ederek,öğretmeleri tebrik etti. 

 

Çekişmeli müsabaka sonrası f yarı finale kalan takım Muratlı İlköğretim Okulu oldu birinci.2. Anadolu Lisesi,3.Ticaret Meslek Lisesi ve Centilmen takım Yeniyol İlk Öğretim Okulu  4. oldu.

Haberin etiketleri:

müsabaka


Haber okunma sayısı: 20840

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN